PŘEHLED VÝSTAV

 

ŘÍJEN 2012

 

14.10.2012  "Domácí" Mezinárodní výstava psů České Budějovice


Tak tuhle výstavu nemůžeme nechat jen tak být, je to doma, takže jsme vyjeli. Vezli jsme na výstavu našeho "mlaďase" JCh. Banderase Reina Izabel a do šampionů přihlásila kamarádka Jana Bukovská GrCH. Amiga Reina Izabel. Nikdo jiný se nepřihlásil, tak to bylo mezi námi. Výsledek byl překvapivý, ale vše je možné:

JCh. Banderas Reina Izabel: naposledy ve třídě mladých: výborná 1, CAJC, BOJ a BOB.
Takže náš mladý "vyfoukl" BOBa staršímu příbuznému, GrCH.Amigovi Reina Izabel. Ale jak se říká, tituly zůstaly v rodině, tak co dodat...

GrCH. Amiga Reina Izabel ve tř.šampionů: výborná 1, CAC, CACIB.
Rozhodčí: p. Miroslav Václavík

 


 

ZÁŘÍ 2012

 

30.9.2012  IHA TULLN
---------------------------------
V tento krásný podzimní den jsme vyjeli s našimi pejsky Banderasem Reina Izabel a Ensayem Titilar do rakouského Tullnu ,kde se konala mezinárodní výstava.
Strávili jsme pohodový den, nepršelo, bylo teplo, jen to dlouhé čekání na posouzení - dostali jsme se na řadu až po 13. hodině. Kromě toho pořadatelé změnili rozhodčí, nu i tak to dopadlo celkem dobře. Přání bylo, aby náš "mlaďas" JCh. Banderas Reina Izabel získal ve třídě mladých CAJC, a měl "nakročeno " k dalšímu titulu.
Povedlo se:
JCh. Banderas Reina Izabel: tř. mladých: výborná 1, CAJC

Náš skorointeršampion takové štěstí neměl, třídu sice obhájil, ale paní rozhodčí Adrea CUCNIK (SLO) dala přednost podstatně nižšímu pejskovi. To už se někdy stane...
GrCH.Ensay Titilar: tř. šampionů: výborná 1, CAC, res CACIB.
Jak se říká, každý den nemůže být posvícení, i tak jsme odjížděli s pocitem pěkně stráveného dne.
Co nás ale hodně potěšilo, opět "nával" před našimi pejsky, opět obrovský zájem, konverzace ohledně štěňat,krytí a všeho možného, a samozřejmě focení obou našich pejsků. Je to neuvěřitelné a moc to těší.

 


 

SRPEN 2012

 

18.-19.8.2012 - Výlet do Lipska

Jak se říká, s jídlem roste chuť a my jsme letošní rok výstavní sezonu pořádně "rozjeli". Nějak jsme za ty roky úplně míjeli Německo, kde se pořádá hodně výstav. Tak jsme si řekli, že to letos zkusíme, a to s našim "mlaďákem"
Banderasem a zkušeným výstavním psem Ensayem Titilar. Trochu jsme se báli, jeli jsme do neznáma, nikdy jsme tu nevystavovali, rozhodčí jsme neznali. Tak trochu pěkné dobrodružství za hodně peněz. Vystavovali jsme po oba dva dny, takže ubytování bylo nutné.


Příjemným překvapením byl přesný rozpis do kruhů, co se týká nástupu, dodržení času, kdy "šlo" naše plemeno na řadu, pořádek, čistota, prostor pro klece u kruhu, dostatek stánků, občerstvení apod., prostě dáváme za jedna!


První den se pořádala
17. Internationale Ausstellung Hunde aller Rasse.

 

Náš Jch. Banderas Reina Izabel, tř. mladých: výborná 1, VDH-Jugendsieger Leipzig 2012, rozhodčí: p. Georg Roth (D). Panu rozhodčímu se pejsek moc líbil a nejen jemu.


Náš
GrCH. Ensay Titilar: tř. šampionů: výborná 1, CAC, CACIB, VDH-Sieger Leipzig 2012, BOB, rozhodčí: p. Georg Roth (D).


Takže první den byl zkrátka na jedničku. Organizace závěrečných soutěží je trochu jiná, mrzelo mne jen, že nikde nebylo oznámeno, kdy do závěrečných soutěží nastupují mladí vítězové. Takže jsme zmeškali, ale nevadí, to je zkušenost.


Druhý den:
National Ausstellung fur Hunde aller Rassen:


Jch. Banderas Reina Izabel, tř. mladých: VD 1 , rozhodčí: p. Isolde Huber (D) Nu, tak náš Badík si odnesl první "védéčko". Ale nesl se jako páv, moc mu to nevadilo. Upřímně řečeno nevíme proč VD, ale platí pravidlo, že "maminka a rozhodčí mají vždycky pravdu", tak jsme o tom nediskutovali.


GrCH. Ensay Titilar: tř. vítězů: výborná 1, Rassenbester National Ausstellung Leipzig 2012 /BOB/, roz. p. Isolde Huber (D). Eny prostě zářil, oba dva dny vítěz plemene, takže je to už cca 30x BOB!


Ještě fotečka s paní rozhodčí a konec. Z obou výstav jsme si odváželi dobrý pocit, že jsme předvedli naše psy, kteří si nevedli vůbec špatně a co mne těší nejvíc, je obrovský zájem z řad diváků. Nestačili jsme dávat vizitky a povídat, že jsme z Čech, máme doma celkem 7 psů, věnujeme se pouze tomuto plemenu. Mnozí diváci neváhali čekat, až se naši psi předvedou, fandili, fotili, prostě senzace. Tak velký zájem o naše plemeno jsme nikde nezažili. Spokojeni jsme se vrátili domů a jen "o vlásek" jsme unikli vedru, které jsme ze severu přivezli sem, do jižních Čech. Určitě velmi rádi přijedeme za rok znovu, a to už zase s novou "omladinou".

 


 

ČERVENEC 2012

 

28.7.2012

Výlet na Slovensko - Speciální výstava DOGO CANARIO, CANE CORSO

28.7.2012 Povoda, Slovensko.


Již na jaře jsme se rozhodli, že pojedeme k přátelům na Slovensko a poprvé tam představíme náš odchov. To jsme ale netušili, že zrovinka udeří takové tropy. Nicméně jsme v nekřesťanskou ranní hodinu vyjeli směr Dunajská Streda. Mlaďáci - Banderas a Cidík byli celí vykulení, že jsou vyhnáni z teplých pelíšků a ještě za tmy naloženi do auta. Ale zvládli to, cesta tam byla pohodová. Vystavili jsme nejdříve štěně Cida, pak mladého Banderase a nakonec "mazáka" šampiona Enyho. Dopadlo to vše krásně, výsledky třech kluků:


Cid Reina Izabel: tř. štěňat: velmi nadějná 1
Banderas Reina Izabel: tř.mladých: výborná 1, CAJC (tím míří na Slovenského junior šampiona)
GrCH. Ensay Titilar: tř.šampionů: výborná 1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy
posuzovala MVDr. Gabriela Ridarčíková.


I když teplota vzduchu dávno pokořila třicítku, setrvali jsme do závěrečných soutěží a poseděli s přáteli u dobrého oběda. Opět, velmi příjemní lidé, krásné prostředí, prostě Povoda nezklamala, a věřím, že nezklame ani v budoucnu. Za rok si tuto výstavu zopakujeme znovu a věříme, že nás z Čech přijede víc. Domů jsme si kromě zážitků přivezli krásné poháry za CAJCe, CACE a BOBA. Ani průtrž mračen a krupobití, které nás přepadlo cca 25 km od domova, nemohlo narušit pohodovou atmosféru. Dojeli jsme dobře i přesto, že se chvílemi auto před Sudoměřicemi měnilo v obojživelný vůz.

 


 

15.7.2012

Národní výstava Mladá Boleslav, neděle 15.7.2012. My ráno vyjíždíme znovu "do boje", získat posledního CAJCe pro našeho mladého Banderase. Počasí nic moc, alespoň ráno neprší, ale dle předpovědi hrozí odpoledne bouřky. Nu, uvidíme, víme, do čeho jdeme, jelikož se posuzuje na trávě, tak přibalit pláštěnky pro psy a deštníky pro páníčky a zejména pevnou obuv. Nestačila jsem se dívnout na net, v jakém pořadí jdeme, a málem se to vymstilo. Dorazili jsme čtvrt hodiny před začátkem posuzování a ejhle, my jdeme první. Takže trochu nervozity, ale už se začíná! A jak to dopadlo ?
Banderas Reina Izabel, tř.mladých : výborná 1, CAJC, BOJ
GrCH. Ensay Titilar, tř.vítězů : výborná 1,CAC, CAC CMKU, Národní vítěz, BOB.
Rozhodčí : p. Andráš Polgár.
Co k tomu dodat: Tímto se stal tento den náš Banderas Reina Izabel v deseti měsících Českým junior šampionem !!
Hned v pondělí jsem posílala žádost a získané kartičky, aby co nejdřív jeho první titul byl doma. Tak náš Badínek už složil "psí maturitu". Nyní se rozjedeme do zahraničí a uvidíme, jak mu to půjde tam.
Závěrky se nepovedly, strhla se taková bouřka, že prolili všichni, psi i páníčci. Nu, než jsme dojeli domů, už bylo zase sucho. Jak se říká, něco za něco. Trocha nepohodlí , ale je to vyváženo úspěchem našich pejsků.

 


 

 

ČERVEN 2012

 

Dne 13.6.2012 jsme strávili příjemný výstavní den v Rokycanech, na Podbrdské krajské výstavě. I když den před tím pršelo, sobota krásně vyšla, bylo nádherné počasí , krásné prostředí, prostě příjemný pohodový den. Uspěli jsme s "kluky" pěkně, a i to přispělo k dobré náladě. Překvapily nás krásné poháry a diplomy, které jsme obdrželi.
Náš malý Banderas Reina Izabel: naposledy ve třídě dorostu: Velmi nadějný 1
GrCH.Ensay Titilar: tř.vítězů: Výborná 1, vítěz třídy, krajský vítěz.


Posuzoval p. Tibor Havelka.
 Dne 24.6.2012 jsme dojeli na Intercanis Brno. Sice bylo už trochu horko, ale my letos máme pěkné klimatizované autíčko, které jsme si pořizovali, jak jinak, pro pohodlí našich pejsků.
Náš Banderas Reina Izabel se představil poprvé ve třídě mladých: Výborná 1, CAJC a BOJ (nový titul pro mladé jedince, Best of Juniors, nejlepší z mladých).

Ve třídě šampionů jeho velký kamarád GrCH.Ensay Titilar krásně vplul do kruhu, předvedl nádherné kolečko a právem získal: výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a BOB.


Bylo moc dobré, že jsme byli posouzeni dopoledne, což se odrazilo na kondici obou pejsků. Závěrky jsme jen proběhli, ale to nevadí, vždycky si užíváme výstavní atmosféru až do konce.

Posuzoval : Ing. Jaroslav Matyáš / SK /
 Další víkend - tropický, jsme se zúčastnili tentokrát jen s Banderasem Národní výstavy psů v Klatovech. Naštěstí náš výstavní den je vždycky neděle, takže 1.7.2012, kdy jsme vystavovali, už nebylo takové příšerné horko a také se vše odbylo ráno, kdy všichni ještě měli dost sil. Opět nám náš mladý Banderas Reina Izabel udělal obrovskou radost, vůbec jsme to nečekali.

Banderas Reina Izabel: tř.mladých: Výborná 1, CAJC, BOJ a BOB!

Posuzoval: p.Ing.Leoš Jančík


Chtěli jsme jet domů, přece jen, doma čekají ostatní členové smečky na venčení, a ještě máme tříměsíční malé štěně. Nakonec jsme zůstali a vyplatilo se!

Banderas Reina Izabel: v soutěži Nejlepší mladý sk.II.FCI: krásné 3.místo!!!

V jeho devíti měsících už "Bady" "ochutnal", jaké to je stát na bedně!

Posuzoval p. Miroslav Václavík


Za tento den získal hned čtyři tituly. Jsem na něho pyšná, Badík se chová klidně, slušně, prostě je to BANDERAS ANTONIO - černý ZORRO . Jedna paní z řad diváků mi povídala, že má krásné jméno, aby ne, to jméno jsem měla v hlavě, ještě než se narodil. Nu, tak spokojeni jsme "sbalili" poháry, misky, deky a hurá domů zase do normálního koloběhu dne.

 


 

Klubová výstava Moloss Clubu CZ. Dne 3.6.2012, areál Rychety Praha :

Banderas Reina Izabel: tř.dorostu - velmi nadějný 1, rozhodčí: p. Bíroš

Na tuto klubovku jsme přihlásili našeho benjamínka, Banderase Reina Izabel. Jel manžel, já jsem musela zůstat doma. Nu, manžel přijel, vystavil, pokochal se pohledem na konkurenci a odjel. Dorostenec je dorostenec, ale příští měsíc už půjde do tuhého, nastupujeme do třídy mladých.

Tak uvidíme, jak nám to půjde.

 


 

KVĚTEN 2012

 

WDS Salzburg

Dne 20. 5. 2012 jsme se zúčastnili prestižní světové výstavy - WDS Salzburg. Přihlásili jsme našeho šampiona CH: Ensaye Titilar a našeho benjamínka, malého Banderase Reina Izabel do dorostu. Cesta uběhla rychle, ale ten chaos při parkování a "vykládce" a "nakládce". Celý měsíc jsme se snažili si e-mailem rezervovat parkovací místo, ale nezdařilo se. Ne, že bychom to neuměli, ale prý jim zkolaboval systém, tudíž těch 20 EURo nebylo prostě možné nijak zaplatit. Takže jsme telefonicky obdrželi informaci, že je parkovacích míst dost, netřeba se trápit, prostě se zaplatí na místě a bude. Nu, nebylo. Museli jsme najet do jiné zóny, nechat tam psy, náklad a "hlídače" a řidič musel odjet jinam. Pak se autobusem vrátit a teprve potom jít hledat kruh a tak. Po hodinovém utrpení - stihne to řidič, či ne, se nakonec zdařilo a uštvaní jsme dorazili k našemu kruhu. Naše plemeno mělo být posuzováno v 11,15 hod. Před námi hromada dobrmanů. Bylo to dobré, času dost. Po delší době jsme zjistili, že času až příliš. Při posuzování dobrmanů jsme zažili něco, co jsme neviděli ani na výstavě menšího typu. Hlasité povzbuzování, míčky "lítaly" jak o život, dokonce tam jeden z přítomných povzbuzujících přepadl do výstavního kruhu. V kruhu se pohybovaly osoby, které tam neměly co dělat. Na řadu jsme přišli až o dobrou hodinu později, kdy dorazil už tak naštvaný rozhodčí. Při nástupu do kruhu s naším Badym jeden z dobrmanů utekl majitelům a šel si to zkusit ještě jednou.To už pan rozhodčí nevydržel a vykázal všechny majitelé dobrmanů z okolí ven. A to nejlepší na konec - výsledky:

Gr.CH.Ensay Titilar: třída šampionů: výborná 3
Banderas Reina Izabel: baby class, (třída dorostu) - vítěz třídy.
posuzoval p. Muntena (Romania)


Zajímavé bylo, že jsme se zúčastnili jako jediní z Čech a Slovenska. Konkurenci jsme měli velkou, převážně z Maďarska, Francie, Španělska. Jsem moc ráda, že jsme nezapadli a i pro naši konkurenci jsme rovnocenní partneři. Za naše psy se nemusíme stydět. Vřele bych doporučila ostatním majitelům tohoto plemene, aby získali alespoň jednou takovou zkušenost.


Takže, máme další cíl: WDS Maďarsko, květen 2012

 

Fotografie z akce naleznete zde....

 


 

DUBEN 2012

MVP České Budějovice
Dne 1. dubna 2012 jsme se zúčastnili MVP České Budějovice. Zima byla jak v únoru, ale my jsme měli kruh v nové hale "T", kde bylo teploučko a hodně živo. Naši "ostřílení" výstavní hoši zůstali doma, předvedli jsme našeho nového pejska - náš odchov - Banderase Reina Izabel a Jana Bukovská vystavovala svého Amiga Reina Izabel. Potkali jsme tam také syna Ensaye Titilar , takže jsme byli skoro jedna velká rodina.

A výsledek: Banderase Reina Izabel - tř.dorostu: velmi nadějný 1. Krásný posudek, prý je to velmi perspektivní jedinec.
Amigo Reina Izabel - tř. šampionů: výborná 1, CAC CŘ, CAC CMKU, CACIB, BOB.
Prostě naše chovatelská stanice vyhrála, co mohla. Posuzoval p. V. Adlt.

     


BŘEZEN 2012

Oblastní výstava České Budějovice - 3.3.2012
GrCh. Amigo Reina Izabel : V1,vítěz třídy, oblastní vítěz a III.místo ve II.sk. FCI.
posuzoval: p.Tibor Havelka.

I když Amigo má svoji paničku p. Janu Bukovskou, je stále, resp. oba - Jana a Amigo jsou NAŠI !!! Moc jsme Janině drželi palečky, aby "ochutnala" "bednu".
I když do závěreček si přizvala handlera, tak všichni ví, že ti dva patří k sobě (myslím tím Amiga a Janu). Věříme, že těch "beden" bude ještě víc, a moc jí to přejeme.

 


 

 

ÚNOR 2012

V sobotu 4.2.2012 jsme slavně vyjeli soutěžit na MVP - DUO CACIB Brno. Za mrazivého počasí jsme vyjeli brzy ráno, aby byl čas se řádně usadit u kruhu. ZaplaťpánBůh, jsme nastartovali a frčeli jsme směr Brno. Tato výstava byla zajímavá pro nás tím, že se poprvé předvedl náš nejmladší, Banderas Reina Izabel. Byl to pro něho velký den. Kamarád Eny už věděl, jak to chodí, a kdo ví, třeba mu cestou šeptal co se má, co se musí a na co ale pozor.

Výsledek byl ten, že náš GrCH. Ensay Titilar to "rozbalil" natolik, že si odnesl ve třídě šampionů: výborná 1,CAC ČR, CAC ČMKU, CACIB, ale i v pořadí dvacátého BOBa ! Moc se líbil, a dokonce se do něho zakoukala moc pěkná fešanda majitelky p.Lenky Fantové. Prý, zda by se s ní v létě nechtěl oženit. Psí láska je psí láska, my jim rozhodně bránit nebudeme !! Ale to ještě statná Vicky neviděla druhého fešáka schovaného doma - Kimiho ! To bude rozhodování !!

Náš benjamínek Banderas si vedl v kruhu statečně, krásně ukázal zoubky, nechal si ošahat své mužné vybavení bez problémů. Však také dostal od pana rozhodčího Tibora Havelky krásné ohodnocení ve třídě štěňat: velmi nadějná 1.

Celý den jsme potkávali známé, povídali jak jinak - o psech. Také jsme fandili synovi našeho Enyho: Caesar Cintia Sublime Drago. Eník koukal, jaký se z něho stal krásný pes. Však také po oba dva dny získal: V1, CAJC a BOB.

Den se povedl až na tu nepříjemnou zimu. Ale vystavovatel je tvor odolný, vše vydrží a co by neudělal pro ten další titul a pohár, ne?

 


 

PROSINEC 2011

 

Tak jsme po půl roce opět vystavovali. V říjnu jsme podlehla a přihlásila jsem našeho ICH. Ensaye Titilar na IHA WELS, a to na neděli 4.12.2011. Takže, ve spojení s předvánoční atmosférou to byl docela hezký víkend.


Nu a vyjeli jsme. Sice počasí moc nepřálo, strašně pršelo, ale nenamrzalo - jinak bychom to obrátili těsně před hranicemi. Rozhodčí jsme neznali, jeli jsme se pouze ukázat a prezentovat pejska. To proto, aby všichni věděli, že v České republice toto plemeno nejen chováme, ale máme i pěkné jedince. A jak jsme dopadli?


Docela dobře. Vůbec jsme netušili, že z celé České republiky budeme toto plemeno reprezentovat pouze my. Jinak tam byla konkurence tvrdá, hlavně z Maďarska a Chorvatska.


Náš Ensay se držel skvěle, ve tř. šampionů : Výborná l, CACA, CACIB.
rozhodčí : p. Poduschka - Aigner Phyllis / A /. Na BOBa už nedosáhl, získala jej pěkná fenka Arai Cielo de Canarias, majitel V. Zoltan / H /.


Ale to vůbec nevadí, náš pejsek se moc líbil, myslím, že jsme obstáli se ctí. Také se mi líbilo, že konkurence fandila, popřála k úspěchu, prostě se chovala sportovně. Z této výstavy máme velice dobrý pocit, navázali jsme nová přátelství, strávili jsme krásný den. Byla to příjemná tečka za letošní výstavní sezonou.

 


 

ČERVEN 2011

Zúčastnili jsme se Národní výstavy psů v Klatovech, dne 5.6.2011. Náš úžasný pejsek, Ch. Ensay Titilar, obdržel hodnocení ve třídě vítězů: výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB.

Konkurentkou mu byla jeho "manželka" Debbi Moničin Ráj. Z tohoto spojení se narodilo celkem 10 potomků, nezbývá než si přát, aby se dostali do odpovědných a láskyplných rukou :-)

Fotogalerie zde...


 

KVĚTEN 2011

 

Dne 29.5.2011 jsme se zúčastnili jarní klubové výstavy Moloss Clubu CZ, který se konal v nádherném prostředí kynologického areálu RYCHETY Uhříněves, Praha . Výborná organizace, krásné zázemí, prostě pohoda. A že jsme takoví vtipálkové, tak jsme po velmi dlouhém čase "vytáhli" na výstavu naši nejstarší babičku, Isabel Chamjan, které je již 7,5 roku. Tato výstava byla pro nás ještě v jednom výjimečná. Poprvé se zde představil ve věku 4 měsíců syn našeho Ch. Ensaye Titilar. Malý Conan Cinthia Sublime Drago, který se narodil 23.1.2011 - přesně ve stejný den, jako jeho otec (CH. Ensay Titilar, nar. 23.1.2006), si vedl výborně na to, že byl úplně poprvé na výstavě. Předvedl se pěkně, jen ty zoubky nechtěl a nechtěl ukázat...

 

Nakonec vše dobře dopadlo, dal si říct, a získal krásné ocenění ve třídě baby: velmi nadějná 1. S tím dostal hezký pohárek a na závěr se vyfotil se svoji majitelkou, p. Zitou Ševčíkovou. Ta vše pilně sledovala a od příští výstavy Conánka bude předvádět již sama. Přejeme jí hodně výstavních úspěchů!!! Ať syn následuje svého otce.


Ve třídě seniorů se předvedla naše "babí", Isabel Chamjan, s výsledkem: výborná 1. Babička klusala jak za mlada, však jsme také dostali pochvalu od pana rozhodčího, že je to moc pěkné, že máme seniorku v tak výborné kondici. Babičce se z kruhu nechtělo, zřejmě se jí celá atmosféra zalíbila.


Naše babí měla ještě jeden úkol: povzbudit svého syna Ch. Amiga Reina Izabel, kterého vedla do kruhu jeho majitelka p. Jana Bukovská. Bohužel, tento den nebyl pro Amiga moc šťastný, takže jej konkurence dvou pejsků hravě přeskočila. Skončil ve třídě šampionů s oceněním: výborná 3. Nevadí, příště to bude určitě o moc lepší.


Matka Isabel se vyřádila se svým synem Amigem a na závěr jsme si udělali společnou fotku. Pan rozhodčí Gerg Roth, který nás posuzoval, vybíral v závěrečných soutěžích to nej psí baby, ale to už se nás netýkalo, jelikož jednoznačně vyhrál malý bullmastif.

 

 

 FOTOGALERIE Z VÝSTAVY K ZOBRAZENÍ ZDE...

 


 

Na základě "poňouknutí" našich známých, kteří stále "básní" o tradičních krásných výstavách v rakouském Salzburgu, jsme nakonec podlehli a přihlásili našeho "superdoga" Ensaye Titilar na IHA SALZBURG, která se konala ve dnech 21.5 - 22.5.2011 v Salzburgu.

Výsledek byl skvělý, posuďte sami:
Ch. Ensay Titilar, ve třídě šampionů: výborná 1, CACA, CACIB, BOB.
rozhodčí : p. Otto Schimpf (A)

Panu rozhodčímu se náš Eny moc líbil, jsme moc rádi za povzbuzování publika i za velký zájem o toto plemeno ze strany diváků. Tímto si náš "Eníček" připsal na seznam BOBů (vítězů plemene) již dvanáctý "zářez".

Motto: ... aj tak jsme stále frajeri...

 


 

DUBEN 2011

 

Výsledky z Mezinárodní výstavy psů České Budějovice, která se konala ve dnech 23.-24.4.2011 - Ch.Ensay Titilar - tř. šampionů, výborná 1, CAC, BOB.

 


 

BŘEZEN 2011

Dne 5.3.2011 jsme se zúčastnili s pejskem Ch.Ensayem Titilar prestižní výstavy VICTORY SHOW - Šampion šampionů Slovenska za r. 2010. Slovenští kolegové tuto soutěž psích krasavců pojali trochu jinak, bylo to velmi zajímavé. Příjemné bylo, že pokud byl pejsek úspěšný, tak mohl získat titul Slovenský grand šampion, což se stalo v našem případě. Novinek bylo dost, zejména pěkný barevný katalog s fotografiemi pejsků. Je to velmi hezký nápad. Náš Eníček si vedl velmi statečně, získal tituly: výborná 1, CAC,Victory Winner 2011, Best of King 2011.

Tímto dnem se stává
SLOVENSKÝM GRAND ŠAMPIONEM !


 

ŘÍJEN 2010

Mezinárodní výstava psů České BUdějovice: 10.10.2010, 10 hodin, 10 minut:
Amigo Reina Izabel , tř. šampionů: výborná 1, CAC, CACIB BOB !
rozhodčí: p. Miroslav Václavík

 


 

ZÁŘÍ 2010

NV Brno, 26.9.2010:
Amigo Reina Izabel - tř.vítězů: výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB.
Rozhodčí : p.Tibor Havelka /SK /

Tímto posledním CAC se Amigo Reina Izabel stává Českým grand šampionem a k titulům Český junior šampion a Český šampion přidává ten nejvyšší, který lze v Česku získat.

Jeho majitelka p.Jana Bukovská na něho může být právem pyšná. Obě sestry Ambra Reina Izabel a Ch. Aja Reina Izabel se přidávají ke gratulaci!! Pravda, trvalo to poněkud déle, ale ono jezdit na výstavy s malým dítětem je docela náročné. Ale naše "holky", Jana a malá Lucinka to skvěle zvládly a během této výstavní sezóny stačily z Amiga udělat Českého šampiona a Českého grand šampiona.
Výborně v tomto výstavním maratonu pomáhala babička Jana Bukovská, patří jí za to dík!

 


 

SRPEN 2010

MVP Mladá Boleslav, dne 29.8.2010:
Amigo Reina Izabel ve třídě šampionů: výborná 1, CAC, CACIB, BOB.
rozhodčí p.Andraš Polgar.

 


 

ČERVENEC 2010

NV Ml.Boleslav, rozhodčí p. Vl.Adlt, úspěch u Amigo Reina Izabel, ve třídě vítězů: výborná 1, CAC

 


 

ČERVEN 2010

O víkendu 5.-6.6.2010 se konaly celkem dvě výstavy, a obě byly pro nás významné. Tak v neděli dne 6.6.2010 proběhla Národní výstava psů v Klatovech. Krásné počasí, výborná organizace, prostě atmosféra úžasná. Ovšem, my, ač jsme byli přihlášeni s naším "hvězdným párem" Ch.Ensay Titilar a Ch.Ambra Reina Izabel, jsme do soutěže nezasáhli.Odjeli jsme na druhý konec republiky a trochu dál za ni, na Mezinárodní výstavu psů - GRAND PRIX NITRA. Tam jsme pokoušeli štěstí s oběma našimi pejsky, Ch.Ensay Titilar a Ch.Ambra Reina Izabel. Také krásné počasí, v Nitře jsme byli úplně poprvé, ale určitě se budeme zase vracet. Organizace perfektní, a co bylo nejpříjemnější - setkání s novými přáteli. Třešničkou na pomyslném dortu byl samozřejmě úspěch našich pejsků a krásný posudek od rozhodčího p. T.Havelky.

A proč byly tyto výstavy tak důležité ? Posuďte sami :
Naše fenečka Ch.Ambra Reina Izabel se dnem 6.6.2010 stala SLOVENSKOU ŠAMPIONKOU !!!
Takže k českým titulům připojila ten ze Slovenska.
na MVP Nitra : ve třídě šampionů: výborná 1, CAC, CACIB / Vítěz GRAND PRIX Nitra /

Pejsek Ch.Ensay Titilar : ve třídě šampionů : výborná 1, CAC, CACIB / Vítěz Grand Prix Nitra / a BOB

Posuzoval p. Tibor Havelka / SK /

V ten samý den a snad i v ten samý moment "bojoval" náš JCh. Amigo Reina Izabel / maj. p.Jana BUkovská / o posledního CAC na NV v Klatovech. A vybojoval !
JCh. Amigo Reina Izabel : tř.otevřená: výborná 1, Národní vítěz, BOB.
posuzoval: p.M.Vreteničič / SRB/

A tak tímto dnem náš JCh. Amigo Reina Izabel se stává ČESKÝM ŠAMPIONEM !!

Snad je to i osud, ale oba psí sourozenci získávají poslední tituly ve stejný den. Prostě tento červnový víkend se zadařilo ke spokojenosti nás všech.

 


 

KVĚTEN 2010

Dne 23.5.2010 jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích - NORD BOHEMIA CAP.

Jeli jsme jenom s naší fenečkou Ch.Ambra Reina Izabel, a tiše doufali, že "padne" poslední CAC, abychom se mohli pyšnit titulem Český grand šampion. A jak to dopadlo:

Česká šampionka Ch.Ambra Reina Izabel - tř.šampionů: výborná 1, CAC, CACIB, BOB !!!
rozhodčí: p.Mgr.Božena Ovesná

Takže naše Ambra získala titul BOB a dnešním dnem 23.5.2010 se stává ČESKOU GRANDŠAMPIONKOU!!!
K titulům Český junior šampion a Český šampion přidala i tento poslení, nejvyšší, který lze v ČR získat. Takto všichni naši psi jsou řádné otitulováni a my, pyšní páníčci jsme spokojeni. Byl to pěkný, pohodový den, počasí nezlobilo, nebylo ani horko, ani zima, nepršelo. K tomu příjemné setkání s přáteli, zkrátka, vydařený den, pěkná výstava.

 


 

DUBEN 2010

MVP České Budějovice, výstava se konala 25.4.2010 :
ve třídě otevřené : JCh. Amigo Reina Izabel - výborná 1, CAC, CACIB
ve třídě šampionů: Ch.Ambra Reina Izabel - výborná 1, CAC,CACIB,BOB

rozhodčí: p.Otakar Vondrouš

Výstava probíhala klidně, krásný den, hodně sluníčka, hodně známých, zafandili jsme kamarádům z Týna, kteří vystavovali krásného kavkazského ovčáka.Výstava byla pěkně zorganizovaná - vlastně jako vždycky. Povedlo se i počasí, takže jsme se s
pocitem pěkně prožitého dne vraceli domů.

 


 

LEDEN 2010

Dne 6.2.2010 jsme se zúčastnili MVP DUO BRNO, kde naše pěkná fenka Ch. Aja Reina Izabel získala udělením posledního CAC ve třídě šampionů titul Český grandšampion.

Vzhledem k tomu, že tato fenka neměla moc pěkné "psí dětství", dokázala během cca 3/4 roku získat bez problémů titul Český šampion a Český grandšampion. Nyní je Aja vyrovnaná, krásná, sebevědomá psí dáma. Jsme na ni moc pyšní. Věříme, že tyto úspěchy nejsou poslední.
Slečno Ajo, gratulujeme!!

   

     

 


Dne 30. ledna 2010 jsme se zúčastnili soutěže Šampion šampionů r.2009 v TOP HOTELU Praha. Jako každoročně již otitulovaní pejskové soutěží mezi sebou o titul nejvyšší, Šampion šampiónů. Soutěž probíhá ve dvou kolech, první kolo, kde se utkají šampioni v plemeni a vítěz postupuje do druhého kola. Finále je již o konečném vítězi z druhého kola.
Tentokrát jsme soutěžili s jedním pejskem - a to Ch.Ensay Titilar. Byl v prvním kole sám, takže automaticky postoupil do kola druhého. Eny se moc líbil, posudek od rozhodčího p. Václavíka byl moc krásný a náš Eny zaujal všechny diváky okolo, včetně reportéra z časopisu Pes přítel člověka.

Ale to hlavní, pro co jsme jeli do Prahy, přišlo až na samý závěr dne, a to bylo vyhlášení vítězů soutěže TOP DOG 2009.
Je to až k nevíře, ale náš ONE DOG SHOW, Ch.Kimi Show Xantiland, se umístil na krásném 5.místě ve sk. II. FCI se 154 body. U tohoto plemene je to dvojnásobný úspěch, jelikož na mezinárodních výstavách nemůže být zadán titul CACIB, který je v rámci této soutěže hodnocen 6 body. Soutěž TOP DOG probíhá tak, že se celý rok pejskové účastní národních a mezinárodních výstav pořádaných v České republice a za každý získaný titul CAC,CACIB, NV a BOB obdrží určitý počet bodů. Ten pejsek, který jich má nejvíc, vyhrává. Každý rok tuto soutěž organizuje ČMKU ve spolupráci s časopisem PES PŘÍTEL ČLOVĚKA - vyhlásí se z každé skupiny FCI pět nejúspěšnějších pejsků.
Loňský rok jsme s druhým našim pejskem Ch.Ensay Titilar obsadili 6.místo, takže to bylo velmi těsné. I tak to považuji za velký úspěch, neboť naši oba pejsci, jak úžasný Kimi, tak Eny se umístili výborně.

Celá sláva proběhla za účasti sponzorů, rozhodčích, a psích fandů. Bylo to moc pěkné, celá atmosféra byla zpříjemněna tím, že vše moderoval Honza Musil. My jsme si to moc užili, byla to krásná tečka za uplynulou výstavní sezonou. Celý loňský rok byl pro nás rokem Kimiho. Nejenže dokázal získat tituly Slovenský šampion a Rakouský šampion, ale krásně se předvedl na WORLD DOG SHOW v Bratislavě a jako jediný z českých a slovenských účastníků této světové soutěže přivezl titul. Že dokáže ještě "nasbírat" body v české soutěži, to jsme ani nedoufali. Když nás na konečné pořadí upozornil kamarád, ještě dlouho jsme tomu nevěřili. O to víc jsme si tu slávu užili. Nezbývá než si přát, aby nastávající sezona byla alespoň z poloviny tak úspěšná, jako ta minulá.

Fotografie: Ch.Kimi Show Xantiland

       

     

 


Jako loňský rok, tak i letos jsme přihlásili našeho druhého úžasného pejska Ch.Ensay Titilar do soutěže Šampion šampionů r.2009. Oproti loňskému roku, kdy náš Kimi bojoval proti konkurenci, nyní byl Ensay v prvním kole soutěže sám, a dle propozic automaticky postupoval do druhého kola soutěže.
Ale abychom si nemysleli, že to měl lehké. Rozhodčí byl p. Miroslav Václavík. Neodpustil žádnou chybičku, i když tato soutěž je jen pro pejsky, kteří již mají titul Český junior šampion, Český šampion a vyšší. Proto si vážím jeho posudku, který byl moc krásný, mohu to přirovnat k "červenému diplomu". Okolostojící diváci si Enyho pečlivě fotili, neunikl pozornosti ani fotografovi z časopisu Pes přítel člověka. Doufáme, že se fotečky s našim Enym objeví v tomto prestižním časopise.
Na Ensaye jsme moc pyšní, také po zhodnocení sezony dokázal získat oba tituly Slovenský šampion a Rakouský šampion. Na WORLD DOG SHOW Bratislava získal ocenění výborný bez titulu v konkurenci 13 kanárských dog ve třídě šampionů. I toto považuji za obrovský úspěch.
Takže, Eny a Kimi, naši zlatí kluci, AŤ SE DAŘÍ !!!

Fotografie: Ch.Ensay Titilar

 

     

 


LISTOPAD 2009

MVP Praha - 8.11.2009, posuzoval p. Vladimír Adlt

Aja Reina Izabel- tř.šampionů : výborná 1, CAC, res.CACIB
JCh. Amigo Reina Izabel- tř.otevřená : výborná 1, CAC, CACIB


ŘÍJEN 2009

24.10.2009 - MVP České BUdějovice

posuzoval: p.Miroslav Václavík
Aja Reina Izabel - tř.šampionů : výborná 1, CAC, CACIB
JCh. Amigo Reina Izabel - tř.otevřená : výborná 1


Dne 18.10.2009 proběhla Národní výstava psů v Brně. Cesta byla zimní, takže do poslední chvíle jsme nevěděli, zda vůbec vyjedeme. Ale dobře jsme přijeli, pěkně dopadli a v pořádku dojeli večer domů. Pro nás to bylo trochu oddychové po Světové výstavě, ale po roční pauze poprvé vystavovala naše kamarádka sl.Jana BUkovská pejska z našeho odchovu Amiga Reina Izabel. Tentokrát Janina přijela nejen s pejskem, ale s pětiměsíční dcerkou Lucinkou a maminkou Janou starší. Maminka Jana se starala o malou Lucku a mamka Jana mladší "v pohodě" vystavila Amiga.

Takže nakonec výsledky:

JCh. Amigo Reina Izabel - tř.otevřená : výborná 1, CAC
Ch.Kimi Show Xantiland - tř. vítězů : výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB
Ch.Ambra Reina Izabel - tř.otevřená : výborná 1, CAC, Národní vítěz

posuzoval: p. Andráš Polgár

        


Ve dnech 8.-11.10.2009 se konala velká Světová výstava psů v Bratislavě. I my jsme neodolali již v únoru 2009, kdy byla první uzávěrka a přihlásili jsme svoje psí miláčky "do boje". To bylo příprav, trochu obav, nervozity, organizačních změn a najednou tu byl osudový den "D" a jelo se vystavovat. Byli jsme zvědavi na konkurenci, mělo se utkat celkem 70 přihlášených dog. Na domácí dogy jsme byli zvyklí, ale ještě jsme neviděli ty "světové". A bylo se na co dívat !! Krásná zvířata, silná, seběvědomá a ve většině případů vedena zkušenými hendlery.
Vůbec jsme nedoufali v nějaké umístění, brali jsme to jako "otrkání" zkušenost. A výsledek:

náš úžasný pejsek Ch.Kimi Show Xantiland - tř.otevřená : výborná 2, res.CAC
další náš pejsek Ch.Ensay Titilar - tř.šampionů : výborná
Posuzoval p. Oliveira Rui / PT/

Z naší "české" delegace jsme byli velmi úspěšní. Pejsci v silné konkurenci obstáli výborně. Jsme na ně moc pyšní.
Celý tento výstavní den se povedl, nejen díky úspěchům našich pejsků, ale setkali jsme se zde s přáteli, kteří nám fandili, seznámili jsme se s novými kamarády, vyměnili si kontakty, poznali cizí chovatele tohoto plemene.
Už se těšíme na další "klání".

FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE...


Dne 4.10.2009 jsme absolvovali Mezinárodní výstavu v rakouském Tullnu. Počasí se vydařilo, bylo ten den pěkné, podzimní, žádný vražedný žár, na který jsme si zvykli v srpnu tohoto roku. Tuto výstavu jsme neplánovali, ale po velkém úspěchu našeho pejska Ensaye Titilar ve Welsu jsme téměř na poslední chvíli přihlásili Enyho a jen na zkoušku fenečku Aju. Právě po zmiňové výstavě ve Welsu jsme zjistili, že by se Eny mohl ucházet o Rakouského šampiona, kdyby získal posledního CACA.
A výsledek ?
Ch.Ensay Titilar - tř.otevřená : výborná l, CACA,CACIB,BOB
Tímto dnem se Eny stává RAKOUSKÝM ŠAMPIONEM !! Stejně jako Ch.Kimi Show Xantiland si k českému a slovenskému šampionovi přidal tento titul.
Ajušce se moc nedařilo, ale to nevadí, příště bude lépe.
Aja Reina Izabel - tř.otevřená : VD 1
posuzoval p.W.Bruckner /A /


ZÁŘÍ 2009

Dne 5.9.2009 jsme se zúčastnili malé krajské výstavy v Rybníkách u Dobříše - DOG SHOW RYBNÍKY
Nelitovali jsme, velice pěkně zorganizované, pěkné prostředí. Jen počasí trochu zlobilo, citelně se proti jiným dnům ochladilo a foukal nepříjemný vítr. Ale vydrželi jsme, neboť jsme si zkusili zasoutěžit a zkusit pár Kimi a Aja, jak jim to půjde.
Posuzoval p.Tibor Havelka (SK)

Ch.Kimi Show Xantiland : tř. vítězů: výborná l, vítěz třídy, krajský vítěz.
Aja Reina Izabel : tř.vítězů : výborná l,vítěz třídy, krajský vítěz

Pár běžel hezky, ale nevyhráli jsme.
Zato náš Kimi obdržel krásné 2.místo v soutěži nejhezčí pes II. FCI. posuzoval p. Adlt, (CZ)

Dostali jsme krásný pohár a na Kimiho jsme moc hrdi.

  

Kimi:

     

Aja:

     


SRPEN 2009

MVP Mladá Boleslav , dne 30.8.2009
posuzoval p. Zdeněk Kliment, (CZ)

Ch.Kimi Show Xantiland - tř.šampionů : výborná 1, CAC, CACIB
Aja Reina Izabel - tř.otevřená : výborná 1, CAC, res.CACIB


Ve dnech 21.8.-23.8.2009 proběhla třídenní Mezinárodní výstava psů v sousedním rakouském Welsu.
Také my jsme podlehli a "uslyšeli" jsme na výzvu našich sousedů : LET´S GO TO WELS!
Tato výstava se konala v rámci oslav 100 JAHRE ÖKV , bylo to úžasné, údajně se mělo zúčastnit celkem 10 000 vystavovaných psů. Jediné, na co jsme si mohli stěžovat, bylo vražedné horko první výstavní den. Také to bylo velmi náročné pro nás a psy. Dusno v halách i venku. Ale vydrželi jsme a vyplatilo se nám to. A jak jsme dopadli:

dne 21.8.2009 , posuzoval p. Hans W.MÜller (CH), president FCI

Ch.Kimi Show Xantiland - tř. otevřená : výborná 1, CACA
Ch.Ensay Titilar - tř.šampionů : výborná l, CACA, BOB.
U tohoto pejska si výsledku obzvlášť ceníme, neboť ve své třídě statečně bojoval se třemi pěknými pejsky. Ensay nejenže vybojoval svoji třídu, ale zvítězil i nad pejsky z jiných tříd a nakonec získal titul nejvyšší - BOB.

Druhý den - 22.8.2009 jsme nevystavovali.

Třetí dne - 23.8.2009 posuzoval p.Hans Wiblishauser (D)
Ch.Kimi Show Xantiland - tř. otevřená : výborná 1, CACA, res.CACIB
Ch.Ensay Titilar - tř.šampionů : výborná 1, CACA,CACIB , titul ÖKV CENTENNIAL WINNER
opět Ensay Titilar zvítězil ve své třídě, opět se probojoval mezi psy na první místo a získal výše uvedené tituly.
Jsme na něho velmi pyšní.
Také pejsek Ch.Kimi Show Xantiland nám udělal velkou radost, neboť posledním titulem CACA splnil podmínky pro přiznání titulu RAKOUSKÝ ŠAMPION. Takže k titulům Český šampion, Český grandšampion, Slovenský šampion si po tomto výstavním maratonu přidal ještě rakouského šampiona.

        


Zúčastnili jsme se Mezinárodní výstavy psů DUONADU BE 15.-16.8.2009 , Incheba Bratislava. Dne 15.8.2009 rozhodčí p. Mioč Igor (CRO) - náš pejsek Ch.Ensay Titilar ve třídě šampionů získal: V2, res.CAC Dne 16.8.2009 rozhodčí p. Stanton Paul (S) - Ch.Ensay Titilar ve třídě šampionů opět V2, res.CAC, res.CACIB Přesto, že jsme skončili druzí za vítězným psem z Řecka, tak náš Ch.Ensay Titilar se tímto dnem 16.8.2009 stává SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM!
ČERVENEC 2009

Dne 25.7.2009 jsme se zúčastnili Žitnoostrovské oblastné výstavy psov - Športový areál POVODA Dunajská Streda. Zároveň se zde konala Špeciálna výstava DOGO CANARIO.

Bylo to zde moc pěkné a také vyšlo počasí. Ještě den před konáním výstavy bylo cca 36 stupňů. V noci přešla studená fronta, bouřka a příjemně se ochladilo. Nálada byla vynikající, příjemné posezení u stánku s občerstvením a hlavně noví známí a přátelé. Moc se nám zde líbilo, příště přijedeme zase, i když cesta je dlouhá, zvlášť pro naše pejsky. Oni nemají moc rádi teplo a kdyby v autě nebyla klimatizace, nemohli bychom v létě jezdit nikam. Celkový dojem z výstavy byl ohromný a vůbec se nám nechtělo domů. Jsme rádi, že jsme se o takové výstavě vůbec dozvěděli.
Ještě jednou díky pořadatelům!
A jak jsme dopadli?

Náš pejsek Ch.Ensay Titilar ve třídě vítězů: výborná 1, CAC, BOB , oblastní vítěz
posuzoval : p.M.Václavík (CZ)

  

V neděli 19.7.2009 jsme se s našimi pejsky zúčastnili Národní výstavy psů v Mladé Boleslavi. Počasí nám ten den docela přálo, neboť už nepršelo, jako v sobotu. Ale ten terén!! Než jsme došli ke kruhu, naše čisté oblečení vzalo za své. Všude bylo "blátíčko". Naštěstí naši chlupáči nejsou světlí, ale žíhaní, takže to na těch packách a bříšku nebylo moc vidět. Jenom my jsme byli pocákaní až po ramena. Ale nevadí, nemůže být vždycky počasí ideální. Horší by bylo vedro.
Za to jsme přivezli krásné výsledky:

Ch.Kimi Show Xantiland: tř. vítězů V1, CAC, Národní vítěz, BOB
Ch.Ambra Reina Izabel: tř. vítězů V1,CAC, Národní vítěz
Aja Reina Izabel: tř.otevřená V1,CAC

a tímto posledním titulem CAC se Aja stává ČESKOU ŠAMPIONKOU!!!

Aja nám dělá zatím moc velkou radost, krásně se vystavuje a má úžasnou povahu. U ní si jejích úspěchů obzvlášť ceníme.

  

ČERVEN 2009

Ve dnech 26.-28.6.2009 se konala 43.výstava INTERCANIS Brno.

Tentokrát tato výstava nepatřila jen psům, ale vystavovali i hlodavci, koně, kočky. Také byla tato výstava spojená se zemědělskou výstavou a ukázkou agility. Byl to od pořadatelů velmi dobrý nápad, vše klapalo, vynikající byla organizace při najíždění aut a parkování. Škoda, že počasí v neděli, kdy jsme vystavovali my, moc nepřálo. I když si nemůžeme stěžovat, neboť pro výstavu psů byly vyhrazeny pavilony B a D, takže jsme byli pěkně pod střechou.
Posuzoval p. Ing.Tibor Havelk / SK /
Ch.Kimi Show Xantiland ve třídě šampionů : V1, CAC, BOB
Aja Reina Izabel ve třídě otevřené : V1, CAC

Na této výsta vě se nezadával titul CACIB pro naše plemeno. Stále patříme mezi plemena, která jsou předběžně uznána FCI, ale bez nároku na čekatele mezinárodního šampiona / t.j. CACIB / a bez nároku se zúčastnit prestižní soutěžě CRUFT. Je to přesně dle pravidel. Avšak je nám to trochu líto, jelikož v prestižní celoroční soutěži TOP DOG / 2009 / jsme v nevýhodě. Za každý titul je určen počet bodů, a tímto body ztrácíme.

14.06.2009 - Národní výstava psů v Klatovech (poprvé po 11 letech)
Posuzoval p. Hodan (CZ)
Ch.Kimi Show Xantiland - tř. vítězů: výborná l, CAC, Národní vítěz, BOB

Výstava byla moc pěkná, pěkné prostředí, v okolí dost prostoru pro odpočinek při dlouhém čekání na posouzení. Příjemným překvapením pro vystavovatele byl přilehlý lesík . Výstava se povedla , i počasí bylo krásné. Příště přijedeme zas.

KVĚTEN 2009

16.05.2009 - klubová výstava Moloss Clubu CZ v Mladé Boleslavi
Posuzoval p. Otakar Vondrouš (CZ)
Aja Reina Izabel - tř.otevřená, V1,CAC, vítěz třídy

        

10.05.2009 - Springduodanube Bratislava - MVP Bratislava
Posuzovala p.MVDr.G.Ridarčíková (SK)
Ch.Kimi Show Xantiland - tř.otevřená : V1,CAC,res.CACIB
Ch.Ensay Titilar - tř.šampionů : V1,res.CAC
Ch.Ambra Reina Izabel - tř.otevřená : V1,CAC,res.CACIB

Dnem 10. května 2009 se Kimi Show Xanti Land stal:
Slovenským šampionem krásy

Dosavadní tituly:
Český šampion, Český grandšampion a Slovenský šampion

        

      

09.05.2009 - Springduodanube Bratislava - MVP Bratislava
Posuzoval p. Andon Todorov (BG)
Ch.Kimi Show Xantiland - tř.otevřená : V1, CAC, res.CACIB
Ch.Ensay Titilar - tř.šampionů : V1,CAC,CACIB
Ch.Ambra Reina Izabel - tř. otevřená : V1,CAC

03.05.2009 - MVP Praha
Posuzoval p. Otakar Vondrouš (CZ)
Ch.Kimi Show Xantiland - třída otevřená výborná 1, CAC, CACIB, BOB (titul Vítěz Prahy). V závěrečném kole o BIGa skončil na 6. místě, těsně za posledním oceňovaným psem.
Ch.Ensay Titilar - třída šampionů výborná 1, CAC.
Ch.Ambra Reina Izabel - třída otevřená výborná 1, CAC,CACIB.

DUBEN 2009

26.04.2009 - MVP České Budějovice
Posuzoval p. Josef Hodan (CZ)
Ch.Kimi Show Xantiland - třída otevřená, V1, CAC, CACIB, BOB.
Ch.Ensay Titilar - třída šampiónů, V1, CAC.
Ch.Ambra Reina Izabel - třída otevřená - feny, V1, CAC, res CACIB a tímto posledním titulem CAC se stává ČESKOU ŠAMPIÓNKOU!!! Zadařilo se, k titulu Český junior šampión si tímto dnem přidala i Českého šampióna. Nyní se budeme snažit o Českého Grandšampióna.

Kimi:

        

Ensay:

        

Ambra:

        

BŘEZEN 2009

07.03.2009 - l4. Jihočeská oblastní výstava České Budějovice
Posuzoval Ing,Tibor Havelka (SK)
Ch.Kimi Show Xantiland - třída vítězů, titul, výborná 1, oblastní vítěz a obsadil 3.místo ve II.FCI skupině (Posuzoval p.Václavík).
Ch.Ensay Titilar - byl zařazen do čestné třídy, tudíž mimo konkurenci. Enny se jen předváděl. Dostal symbolické ohodnocení výborný l.
JCh.Ambra Reina Izabel - třída vítězů, titul, výborná 1, oblastní vítěz

        

ÚNOR 2009

07-08.02.2009 - MVP DUO BRNO
Posuzoval Janusz Opara (PL)
Ch.Kimi Show Xantiland - tř.otevřená: výborná 1, CAC, CACIB, BOB
Ch.Ensay Titilar - tř. šampionů: výborná 1, CAC, res.CACIB
JCh.Ambra Reina Izabel - tř. otevřená: výborná 1, CAC, res.CACIB

Výstavy se poprvé zúčastnila fenka Debie Dogmas (narozena 30.5.2008), majitele p. Libora Macháčka. Tato fenka je "dcerou" našeho pejska Ch.Kimi Show Xantiland a fenky p.Macháčka - Nega Wojtabreja Klub.
Ve třídě dorostu si vedla statečně a získala ocenění: velmi nadějná 1.

KIMI s dcerou:

           
(Kimi Show Xanti Land, Debie Dogmas)
 

LEDEN 2009

17.01.2009 - ŠAMPION ŠAMPIONŮ - PRAHA
Posuzoval Ing,Tibor Havelka (SK)
Ch.Kimi Show Xantiland - vítěz plemene
Ch.Ensay Titilar - 6. místo v TOP DOG 2008

Zúčastnili jsme se poprvé soutěže Šampion šampionů, která proběhla v TOP HOTELU PRAHA v sobotu 17.ledna 2009. Tato soutěž se pořádá každoročně pro pejsky, kteří mají alespoň titul Český junior šampion a vyšší. My jsme byli naprostí nováčci, zato jsme dovezli rovnou dva naše pejsky - Ch.Kimi Show Xantiland a Ch.Ensay Titilar, oba České Grand šampiony, kteří dosáhli zatím nejvyššího titulu v České republice v průběhu roku 2008.

Byli jsme úspěšní, své plemeno vyhrál náš pejsek Ch.Kimi Show Xantiland.

     

Dále v rámci celého dne byl vyhlašován nejúspěšnější pes roku - TOP DOG 2008.
I tady se nám vedlo velmi dobře, i když jsme skončili šestí, těsně za posledním oceňovaným pejskem. Je to velký úspěch nejen pro nás, ale úspěch celého plemene kanárské dogy.

Uvádím prvních šest nejúspěšnějších oceněných psů ve II.sk. FCI:
 

Poř.

Plemeno

Jméno

Body

1.

německý boxer žíhaný

Lukas z Dybohůrky

173,5

2.

italský corso pes

Akki z Vanderlindu

161,5

3.

tosa inu

Baku Kalabousek

123

4.

anglický buldok

Charleston Moravia Falaris

120

5.

německá doga

Orfeus Cevelod

112,5

6.

kanárská doga

Ensay Titilar

105

LISTOPAD 2008

16.11.2008 - MVP PRAHA
Posuzoval ing. Matyáš (SK)
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC (třída otevřená)
Ch.Ensay Titilar - V1, CAC, CACIB (třída šampionů)
splněna podmínka pro získání titulu český grandšampion
JCh.Ambra Reina Izabel - V1, CAC, res.CACIB (třída otevřená)
Aja Reina Izabel - V2, res.CAC (tř. otevřená) majitelka Š. Baumruková
 

ŘÍJEN 2008

19.10.2008 - NV BRNO - l7.Moravskoslezská národní výstava psů Brno
Posuzoval p. A.Polgár
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC (třída otevřená)
Ch.Ensay Titilar - V1, CAC, NV, BOB (třída vítězů)
JCh.Ambra Reina Izabel - V1, CAC (třída otevřená)
v soutěži o BIGA (ve II.sk.FCI) jsme se umístili v první desítce, těsně za pátým hodnoceným psem
 

ZÁŘÍ 2008

28.9.2008 - MVP TULLN (Rakousko)
roz. p. Mag. Heliane Maissen-Jarisch (A)
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CACA (třída šampionů)
Ch.Ensay Titilar - V1, CACA (třída otevřená)
JCh.Ambra Reina Izabel - V2, res.CACA (mezitřída)

 

27.9.2008 - MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE
roz. p. Markku Mähönen (FIN)
Ch.Ensay Titilar -
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG - třída šampionů
Získal 1. místo ve II.sk. FCI , "BIG 1"
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC - třída otevřená

  
 

SRPEN 2008

31.8.2008 - MVP MLADÁ BOLESLAV
rozhodčí: K. Barborusov
Aja Reina Izabel - V1 (tř. otevřená) majitelka Š. Baumruková

16.8.2008 - DUODANUBE BRATISLAVA
rozhodčí: Lisbeth Mach (CH)
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC, BOB (tř. šampionů)
JCh. Amigo Reina Izabel - V1, CAC (mezitřída) maj. J. Bukovská

17.8.2008 - DUODANUBE BRATISLAVA
rozhodčí: Boris Chapiro (F)
Ch.Ensay Titilar - V1, CAC, BOB (tř. otevřená)
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC (tř. šampionů)
JCh.Ambra Reina Izabel - V1, CAC (mezitřída)
JCh. Amigo Reina Izabel - V1, CAC (mezitřída) maj. J. Bukovská

        

ČERVENEC 2008

20.7.2008 - NV MLADÁ BOLESLAV
rozhodčí: ing. T.Havelka
Ch.Ensay Titilar - V1, CAC, NV, BOB, BIG4 (tř.otevřená)
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC (tř. vítězů)
JCh.Ambra Reina Izabel - V1 (mezitřída)

           

ČERVEN 2008

29.6.2008 - MVP BRNO
rozhodčí: Milan Benkovský (SK)
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC, CACIB - tř. šampionů,
splněny podmínky pro získání titulu Grandšampion ČR
Ensay Titilar - V1, CAC, res.CACIB (tř. otevřená),
splněny podmínky pro udělení titulu Šampion ČR
Ambra Reina Izabel - V1, CAC, CACIB, BOB (mezitřída),
splněny podmínky pro udělení titulu Junior šampion ČR
Amigo Reina Izabel - V1, CAC (mezitřída)
splněny podmínky pro udělení titulu Junior šampion ČR
maj. J.Bukovská

fotografie z výstavy naleznete zde...

KVĚTEN 2008

25.5.2008 - MVP LITOMĚŘICE
rozhodčí: p. Hořák
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC, CACIB - tř.šampionů
Aja Reina Izabel - V1, CAC - mezitřída - majitel: Š. Baumruková

17.5.2008 - KLUBOVÁ VÝSTAVA MOLLOS CLUBU CZ - Mladá Boleslav
rozhodčí: p. José Miguel Roy Anglada (Španělsko)
Ch.Kimi Show Xantiland - V1, CAC (tř. vítězů)
Ensay Titilar - V2, res.CAC (tř.otevřená)
Ambra Reina Izabel - V2, r.CAC (mezitřída)

DUBEN 2008

20.4.2008 - MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE
rozhodčí: Ing. L.Jančík
Ambra Reina Izabel - V1, CAJC, BOB (tř. mladých)
Amigo Reina Izabel - výborný 1 (třída mladých) majitel: sl. Bukovská


BŘEZEN 2008

23.3.2008 - MVP PRAHA
posuzoval ing. T.Havelka
Ensay Titilar - V2, res.CAC, res.CACIB
Kimi Show Xanti Land - V1, CAC, CACIB, BOB
splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion
Ambra Reina Izabel - V2


1.3.2008 - XIII.OBLASTNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE
posuzoval: p. M. Václavík
Ensay Titilar - V1, Vítěz třídy, Vítěz oblastní výstavy, 3. místo ve II. FCI skupině
Kimi Show Xanti Land - V1, Vítěz třídy
Amigo Reina Izabel - V1, Vítěz třídy


LISTOPAD 2007

18.11.2007 - MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA - PRAHA
posuzoval p. Jean Jaques Dupas
Ensay Titilar - V1, CAC, CACIB, nominace na Cruft 2008
Kimi Show Xanti Land - V1, CAC, Res.CACIB
Ambra Reina Izabel - V1, CAJC
Amigo Reina Izabel - V1, CAJC


ŘÍJEN 2007

7.10.2007 - MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA - ČESKÉ BUDĚJOVICE
posuzoval ing. T.Havelka
Kimi Show Xanti Land - V1, CAC, BOB
Ensay Titilar - V1, CAC
Ambra Reina Izabel - V1
Amigo Reina Izabel - V1


ZÁŘÍ 2007

29.9.2007 - SPECIÁLNÍ VÝSTAVA MOLOSSKÝCH PLEMEN - KROMĚŘÍŽ
posuzoval p.W.Bruckner
Ensay Titilar - V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

    


9.9.2007 - NÁRODNÍ VÝSTAVA - BRNO
posuzoval p. M.Václavík
Kimi Show Xanti Land - třída otevřená V1, CAC, Národní vítěz, BOB, 1.místo v II.FCI skupině, 2. místo v soutěži o nejkrásnějšího psa výstavního dne
Ensay Titilar - mezitřída V1, CAC
Amigo Reina Izabel - třída mladých V1, CAJC
Ambra Reina Izabel - třída mladých V1

                               


2.9.2007 - MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA - MLADÁ BOLESLAV
posuzoval ing. T.Havelka
Kimi Show Xanti Land - třída otevřená V1, CAC, BOB
Ensay Titilar - mezitřída V1, CAC
Amigo Reina Izabel - třída mladých V1
Ambra Reina Izabel - třída mladých V2
Aja Reina Izabel - třída mladých V1

  


ČERVENEC 2007

22.7.2007 - NÁRODNÍ VÝSTAVA - MLADÁ BOLESLAV
posuzoval p. M. Václavík
Kimi Show Xanti Land - V1, CAC, BOB, Národní vítěz, 6.místo ve II.FCI skupině
Ensay Titilar - V1
Amigo Reina Izabel - VN1

  


ČERVEN 2007

9.6.2007 - Klub.výstava Molosser Club Austria - Amstetten
Kimi Show Xanti Land - V1, CAC, BOB
Amigo Reina Izabel - velmi nadějný 1

                          


KVĚTEN 2007

5.5.2007 - Klubová výstava Moloss Clubu - Mladá Boleslav
Kimi Show Xanti Land ocenění V1, CAC, Klubový Vítěz a BOB
Ensay Titilar byl oceněn známkou V1, CAJC

           


DUBEN 2007

22.4.2007 - MVP České Budějovice
Ambra Reina Izabel - třída štěňat VN1
Amigo Reina Izabel (majitelka Jana Bukovská) - třída štěňat VN1
Aila Reina Izabel - třída štěňat VN2

        


ŘÍJEN 2006

8.10.2006 - MVP v Českých Budějovicích
Ensay Titilar - VN (třída dorostu)

  


 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU