JCh. Ambra Reina Izabel

narozena 23.10.2006

Ahoj, lidičky, pejsci, fenečky a štěňata!

Tak a mám to jasné. Na konci roku 2010 se stanu poprvé matkou. Vybrali mi fešáka, výstavní kousek, za kterým se prý u nás i v cizině ohlédla nejedna fenečka. Však také minulý rok vítězil, kam přišel. Teď mu dali moji páníčci klid na pelíšku, aby se soustředil na svůj velký úkol.

Ne, že bych na ty fenečky - i když mladší, než jsem já, žárlila. Však náš KIMI ví, co má doma. Nejednou jsme spolu provedli lotrovinu při našich společných hrátkách, dobře si rozumíme. Já jsem trochu víc temperamentnější (zkrátka psí ženská), Kimík zase moc přátelský a důvěřivý. Prý to půjde dohromady. Jen mne trápí, kdo si pro mé potomky přijde. Snad moji páníčci vše dobře prověří a dají mé první dětičky opravdu hodným, odpovědným a přátelským lidem. Možná vzniknou nová přátelství mezi lidmi i psy, jako to vidím u svého bráchy Amiga. Ten bydlí se svojí paničkou Janou Bukovskou a malou paničkou Lucinkou jen kousek od nás a často se vidíme. Zkrátka Amigo měl velké štěstí.

Tak mi držte palce, ať se vše podaří a za nějaký čas Vám budeme moci oznámit narození našich potomků. Ještě mrkněte, jak mi to sluší s tím pohárem!
Vaše Ambra Reina Izabel

  


  

      

Dne 28.11.2008 byla Ambra uznána chovnou fenou.

Moje úspěchy:

 Česká junior šampionka, Česká šampionka,
Česká Grandšampionka, Slovenská šampionka

Dosažené ocenění za r.2007-2010:
22x výborná
2x CAJC
2x res.CAC
14x CAC
5x CACIB
4x res.CACIB
3x NV
4x BOB
lx res.CACA
oblastní vítez

 

  

DKK 0/1
Hodnotil p. MVDR.Jiří Šebek,CSc., veterinární klinika pro malá zvířata České Budějovice. Konečné vyhodnocení RTG vyšetření a vystavení potvrzení provedl p. MVDr. Lukáš Duchek, vet.klinika PAPRSEK Praha.

Můj rodokmen:

 Bakchos

 Puntal de Vega Lagunera  
 
 Debora Kotovla  
 
 Isabel  Navaro Hamigo  
 
 Bessy Chamjan  
 

 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU