NA CVIČÁKU

Únor 2008

Květen 2008

Na cvičáku Kynologického sdružení ČB

 

 

 

 

Únor 2008

V zimě jsme s našimi pejsky rozhodně nelenošili. Pilně jsme cvičili se psími kamarády na týnském kynologickém cvičišti. Mezi výcvikem jsme stačili navázat nová přátelství se psy a jejich páníčky . Cvičili jsme hlavně poslušnost - o tu nám jde nejvíce, pak také trochu obratnosti na překážkách. Někomu z naší psí čtveřice to šlo lépe, někomu hůře, tak už to chodí i u lidí. Například Kimi je "borec". Zdolá s přehledem "áčko", kladinu, metrovou překážku a je nejlepší v poslušnosti. Eny zase "áčko" nemusí, zato si vede dobře v poslušnosti, odložení, chůzi u nohy, zvládne i aport. Ambra je nebojsa. Ta se hrne do všeho. Překážky zdolává krásně, avšak poslušnost se musí ještě vypilovat.

Naše zakladatelka rodu Isabel vše provádí " s přehledem " nejstaršího člena psí smečky. Jako kdyby si pro sebe říkala: já už jsem si své splnila, ale když myslíte, tak vám to přeskočím, přelezu, aby se neřeklo. Jinak mně již nechte na pokoji.

Na "cvičáku" se scházíme každou neděli dopoledne, je nás parta cca 7 lidí a o něco více psů. Zastoupena jsou plemena: bernský salašnický pes, německý ovčák, retriever, beauceron, rhodéský ridgeback. Je to naše "parta ze cvičáku".

Květen 2008

   

Na cvičáku Kynologického sdružení ČB

   

www.vycvik-agility.cz

 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU