ARCHIV NOVINEK Z ROKU 201
1

PROSINEC 2011

 

Tak jsme po půl roce opět vystavovali. V říjnu jsme podlehla a přihlásila jsem našeho ICH. Ensaye Titilar na IHA WELS, a to na neděli 4.12.2011. Takže, ve spojení s předvánoční atmosférou to byl docela hezký víkend.


Nu a vyjeli jsme. Sice počasí moc nepřálo, strašně pršelo, ale nenamrzalo - jinak bychom to obrátili těsně před hranicemi. Rozhodčí jsme neznali, jeli jsme se pouze ukázat a prezentovat pejska. To proto, aby všichni věděli, že v České republice toto plemeno nejen chováme, ale máme i pěkné jedince. A jak jsme dopadli?


Docela dobře. Vůbec jsme netušili, že z celé České republiky budeme toto plemeno reprezentovat pouze my. Jinak tam byla konkurence tvrdá, hlavně z Maďarska a Chorvatska.


Náš Ensay se držel skvěle, ve tř. šampionů : Výborná l, CACA, CACIB.
rozhodčí : p. Poduschka - Aigner Phyllis / A /. Na BOBa už nedosáhl, získala jej pěkná fenka Arai Cielo de Canarias, majitel V. Zoltan / H /.


Ale to vůbec nevadí, náš pejsek se moc líbil, myslím, že jsme obstáli se ctí. Také se mi líbilo, že konkurence fandila, popřála k úspěchu, prostě se chovala sportovně. Z této výstavy máme velice dobrý pocit, navázali jsme nová přátelství, strávili jsme krásný den. Byla to příjemná tečka za letošní výstavní sezonou.

 


Oznamuje se Vám všem, že se dne 15. září 2011 v 8:00 hod. narodila vytoužená miminka - dva kluci jako buci - páru Gr. CH. Kimi Show Xanti Land a Gr.CH.Aja Reina Izabel.
Kloučci dostali jména po svých pra, pra předcích:
Banderas Reina Izabel a Buck Reina Izabel. Oba jsou zdraví, mají se čile k světu.

Chlapeček Banderas Reina Izabel zůstává v chovatelské stanici.

29.11.2011 - NOVÉ FOTEČKY BANDERASE

Fotečky šťastná majitelka ještě nestihla, ale až budou kloučci trošku větší, tak nafotíme, co se dá.

 


Ochránce Amigo Reina Izabel se svojí malou paničkou Lucinkou. Lucinka gratulovala pejskovi k získání posledního nejvyššího titulu v ČR.

   

.... a to je prosím, "bojový pes" !!

   
   

Amigo Reina Izabel hlídá svoji malou paničku Lucinku:

 
 


 

ČERVEN 2011

Zúčastnili jsme se Národní výstavy psů v Klatovech, dne 5.6.2011. Náš úžasný pejsek, Ch. Ensay Titilar, obdržel hodnocení ve třídě vítězů: výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB.

Konkurentkou mu byla jeho "manželka" Debbi Moničin Ráj. Z tohoto spojení se narodilo celkem 10 potomků, nezbývá než si přát, aby se dostali do odpovědných a láskyplných rukou :-)

Fotogalerie zde...


 

KVĚTEN 2011

 

Dne 29.5.2011 jsme se zúčastnili jarní klubové výstavy Moloss Clubu CZ, který se konal v nádherném prostředí kynologického areálu RYCHETY Uhříněves, Praha . Výborná organizace, krásné zázemí, prostě pohoda. A že jsme takoví vtipálkové, tak jsme po velmi dlouhém čase "vytáhli" na výstavu naši nejstarší babičku, Isabel Chamjan, které je již 7,5 roku. Tato výstava byla pro nás ještě v jednom výjimečná. Poprvé se zde představil ve věku 4 měsíců syn našeho Ch. Ensaye Titilar. Malý Conan Cinthia Sublime Drago, který se narodil 23.1.2011 - přesně ve stejný den, jako jeho otec (CH. Ensay Titilar, nar. 23.1.2006), si vedl výborně na to, že byl úplně poprvé na výstavě. Předvedl se pěkně, jen ty zoubky nechtěl a nechtěl ukázat...

 

Nakonec vše dobře dopadlo, dal si říct, a získal krásné ocenění ve třídě baby: velmi nadějná 1. S tím dostal hezký pohárek a na závěr se vyfotil se svoji majitelkou, p. Zitou Ševčíkovou. Ta vše pilně sledovala a od příští výstavy Conánka bude předvádět již sama. Přejeme jí hodně výstavních úspěchů!!! Ať syn následuje svého otce.


Ve třídě seniorů se předvedla naše "babí", Isabel Chamjan, s výsledkem: výborná 1. Babička klusala jak za mlada, však jsme také dostali pochvalu od pana rozhodčího, že je to moc pěkné, že máme seniorku v tak výborné kondici. Babičce se z kruhu nechtělo, zřejmě se jí celá atmosféra zalíbila.


Naše babí měla ještě jeden úkol: povzbudit svého syna Ch. Amiga Reina Izabel, kterého vedla do kruhu jeho majitelka p. Jana Bukovská. Bohužel, tento den nebyl pro Amiga moc šťastný, takže jej konkurence dvou pejsků hravě přeskočila. Skončil ve třídě šampionů s oceněním: výborná 3. Nevadí, příště to bude určitě o moc lepší.


Matka Isabel se vyřádila se svým synem Amigem a na závěr jsme si udělali společnou fotku. Pan rozhodčí Gerg Roth, který nás posuzoval, vybíral v závěrečných soutěžích to nej psí baby, ale to už se nás netýkalo, jelikož jednoznačně vyhrál malý bullmastif.

 

 

 FOTOGALERIE Z VÝSTAVY K ZOBRAZENÍ ZDE...

 


 

Na základě "poňouknutí" našich známých, kteří stále "básní" o tradičních krásných výstavách v rakouském Salzburgu, jsme nakonec podlehli a přihlásili našeho "superdoga" Ensaye Titilar na IHA SALZBURG, která se konala ve dnech 21.5 - 22.5.2011 v Salzburgu.

Výsledek byl skvělý, posuďte sami:
Ch. Ensay Titilar, ve třídě šampionů: výborná 1, CACA, CACIB, BOB.
rozhodčí : p. Otto Schimpf (A)

Panu rozhodčímu se náš Eny moc líbil, jsme moc rádi za povzbuzování publika i za velký zájem o toto plemeno ze strany diváků. Tímto si náš "Eníček" připsal na seznam BOBů (vítězů plemene) již dvanáctý "zářez".

Motto: ... aj tak jsme stále frajeri...

 


 

DUBEN 2011

 

Výsledky z Mezinárodní výstavy psů České Budějovice, která se konala ve dnech 23.-24.4.2011 - Ch.Ensay Titilar - tř. šampionů, výborná 1, CAC, BOB.

 


 

BŘEZEN 2011

Dne 5.3.2011 jsme se zúčastnili s pejskem Ch.Ensayem Titilar prestižní výstavy VICTORY SHOW - Šampion šampionů Slovenska za r. 2010. Slovenští kolegové tuto soutěž psích krasavců pojali trochu jinak, bylo to velmi zajímavé. Příjemné bylo, že pokud byl pejsek úspěšný, tak mohl získat titul Slovenský grand šampion, což se stalo v našem případě. Novinek bylo dost, zejména pěkný barevný katalog s fotografiemi pejsků. Je to velmi hezký nápad. Náš Eníček si vedl velmi statečně, získal tituly: výborná 1, CAC,Victory Winner 2011, Best of King 2011.

Tímto dnem se stává
SLOVENSKÝM GRAND ŠAMPIONEM !ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU